Informace pro zájemce o fotografování


Zájemce o fotografování může

- vyplnit kontaktní formulář

- poslat emailem poptávku či objednávku

- zatelefonovat nebo poslat SMS zprávu na telefon +420775155136. Na Vaši objednávku se Vám ozvu zpět a termín potvrdím, až potvrzený termín platí.


Veškeré Vaše dotazy před samotným focením Vám rád zodpovím.


Jak se na focení připravit, co si přinést ?

*****


Vybavení fotoatelieru

Ateliér je vybaven základními rekvizitami, které je možné využít. Je vhodné si přinést vlastní rekvizity. V ateliéru jsou k dispozici různá pozadí, která si vyberete na místě.


Co se týká oblečení

Pokud budete chtít více různých fotografií, vezměte více druhů oblečení a na místě se domluvíme. Je vhodnější spíše jednobarevné oblečení bez velkých reklamních nápisů či obrazů.


Jaký make-up zvolit?

I když se běžné nelíčíte je vhodné se na fotografování připravit. Můžete využít služeb vizážistky, která vás upraví a speciálně nalíčí, aby zvýraznila vaše přednosti a potlačila případné nedostatky.


Jaká je doba focení?

Doba focení v ateliéru je v základu 30 minut, lze samozřejmě dojednat i delší focení.


Jaké fotografie obdržíte?

Vybíráte z 10-20 fotografií, obdržíte 5 profesionálně upravených fotografií dle Vašeho výběru  / 5x elektronicky, 5x elektronicky pro FB, 5x tištěné. Samozřejmě po dohodě s fotografem může být těchto upravených fotografií i více. Cena zahrnuje kompletně upravené a profesionálně vyretušované fotografie.  Neupravené fotografie neposkytuji. Poskytuji dárkové poukazy.

Powered by SmugMug Owner Log In